. Empress
O nás Katalog Obchodní podmínky Kontakt
20 let výroby P. O. S. materiálů v Litni u Berouna

Obchodní podmínky

Platební podmínky pro každého nového zákazníka:

požadujeme první dvě platby hotově při předání, nebo aby v den expedice byla platba na podnikovém účtu. Faktury zasíláme po schválení vzorků nejméně 3 dny předem.

 

Zakázky nad 250 000 Kč bez DPH:

požadujeme 50% zálohu při potvrzení objednávky. Od připsání zálohy na účet začíná teprve realizace zakázky.

 

Strategie společnosti:

EMPRESS s.r.o. je přímý výrobce. Společnost nemá žádné půjčky, úvěry, kontokorenty, leasingy, faktoring, cizí kapitál ani není procentuelně finančně ovládána dalšími společnostmi. Výsledkem je přijetí pouze ziskových zakázek a neakceptování jednorázové zakázky pro případnou další hypotetickou zakázku nebo výrobu pro zaměstnanost, realizaci zakázky získané dampingovou cenou nebo pro radost ze sebrání konkurenci. Také nejsou přijímány zakázky, které se jinde nestihly, konečný termín zůstává a čas na realizaci je již nereálný.

Při zadání konstrukce – makety výrobku – je požadována hotovostní platba při předání, nebo platba předem, a následné odečtení celé částky při případné realizaci zakázky.

 

Doprava

Pokud zákazník neudá přesnější specifikaci, jsou kalkulace uváděny bez dopravy na fakturační adresu. Rozvozy na jednotlivá depa, instalace a další předpokládané vícenáklady je třeba konkretizovat již při zadání, jinak nejsou součástí ceny. Následně pak tyto požadavky realizujeme našimi vlastními dodávkami nebo mnohaletou vyzkoušenou smluvní kamionovou dopravou, popř. přepravními společnostmi, které jsou ale často vhodnější, aby si dopravu z důvodu ceny a dodacích listů zařídil sám objednavatel.

Ruka
e-mail: tel.: + 420 723 060 000